Genel Temizlik — Ersağ Genel Temizlik Ürünü Katalog

Ersağ Genel Temizlik —  1000 ml. — Ürün Sipariş Kodu: 105

Ersağ Ürünleri Network Marketing Sistemi Online Ücretsiz Üyelik Formu Bilgileri Ersağ’a Üyelik Başvuru Formu ersagurunleriuyelik.com

Genel Ev Temizlik Ürünleri Ersağ Üyelik Başvurusunu “Ücretsiz” Olarak Ersağ’ın Kendi Web Sitesinden Online Yapabileceksiniz.  Güvenliğiniz İçin Bilgilerinizi Biz Almıyoruz!!

Ersağ Yeni Nesil Temizlik, Kozmetik ve Gıda Takviyesi Ürünleri Yeni Üyelik Şartları Avantajları Nedir? Nasıl Üye Olabilirim?
Online Üyelik İçin Ersağ Resmi Sitesi www.ersag.com.tr’ye Yönlendiriliyorsunuz!

BÜYÜK HARFLE Üyelik formunda istenen kişisel bilgileri eksiksiz doldurunuz. Aktif üye olabilmek ve güncel kampanyalarda ve indirimlerden faydalanabilmek için en az 100 TL’lik ürün alınması gerekir.

100 TL’lik ürün siparişinizde 1 adet kampanya ürünü,
150 TL’lik ürün siparişinizde 3 adet kampanya ürünü bedavadır.

Ayrıca;
Her ayın sürpriz bir gününde ise 5 hediyeli kampanya yapılmaktadır. Bu 5 hediyeyi almak için sadece 150 liralık alış-veriş yapmanız gerekiyor…

Ersağ Doğrudan Satış Üyelik Sistemi Online Ücretsiz Üyelik Formu

Ürün Açıklaması ve İçeriği Nedir?

Genel Temizlik Özellikleri:
Ersağ Genel Temizlik ürünü sert ve sudan etkilenmeyen, parke, kalebodur vb. yerler için özel formüle edilmiş bir üründür. Kalıcı ve hoş kokulu olan ürünümüz konsantre ve ekonomiktir.

Genel Temizlik Kullanımı :
Kullanılacak yüzeyin kirlilik oranına göre 1 lt suya tercihinize göre 1 veya 2 kapak ilave ediniz. Temizlik yapılan yüzey kurulandığında daha güzel bir temizlik elde edelir.1 lt ile yaklaşık 35-40 lt sıvı temizlik maddesi elde edebilirsiniz.

GENEL TEMiZLiK ÜRÜNÜMÜZ İÇERİSİNDE FOSTAT (STTP) YOKTUR.

CLOSE
CLOSE