Damla Konsantre — Ersağ Damla Konsantre Ürünü Katalog

Damla Konsantre — 1000 ml. — Ürün Sipariş Kodu: 161

Genel Ev Temizlik Ürünleri Ersağ Ürünleri Network Marketing Sistemi Online Ücretsiz Üyelik Formu Bilgileri Ersağ’a Üyelik Başvuru Formu ersagurunleriuyelik.com

Ersağ Üyelik Başvurusunu “Ücretsiz” Olarak Ersağ’ın Kendi Web Sitesinden Online Yapabileceksiniz.  Güvenliğiniz İçin Bilgilerinizi Biz Almıyoruz!!

Ersağ Yeni Nesil Temizlik, Kozmetik ve Gıda Takviyesi Ürünleri Yeni Üyelik Şartları Avantajları Nedir? Nasıl Üye Olabilirim?
Online Üyelik İçin Ersağ Resmi Sitesi www.ersag.com.tr’ye Yönlendiriliyorsunuz!

BÜYÜK HARFLE Üyelik formunda istenen kişisel bilgileri eksiksiz doldurunuz. Aktif üye olabilmek ve güncel kampanyalarda ve indirimlerden faydalanabilmek için en az 100 TL’lik ürün alınması gerekir.

100 TL’lik ürün siparişinizde 1 adet kampanya ürünü,
150 TL’lik ürün siparişinizde 3 adet kampanya ürünü bedavadır.

Ayrıca;
Her ayın sürpriz bir gününde ise 5 hediyeli kampanya yapılmaktadır. Bu 5 hediyeyi almak için sadece 150 liralık alış-veriş yapmanız gerekiyor…

Damla Konsantre nerede satılır, ne işe yarar, nereden alabilirim?

Ürün Açıklaması ve İçeriği Nedir?

Damla Konsantre Özellikleri:
Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formülüyle kullanılması önerilen ev genel temizlik ürünüdür. Damla en konsantre ürünümüzdür. Akışkan sıvı kıvamındadır.

Damla Konsantre Kullanım Şekli:
Lekeli kumaş yada çamaşırınızın üzerine bir miktar ılık su döküldükten sonra, lekenin üzerini kapsayacak şekilde Damla Konsantre ürünümüzden dökün. Yaklaşık 5 dakika sonra, lekeli bölgeyi rengi solmayan bir bezle ovalayarak silin.

Herhangi bir lekeye, başka bir kimyasalla müdahale edildi ise leke çıkmayabilir. Unutmayınız! Her leke çıkmaz ve kumaşla bütünleşir. Damla ile ayna, cam, masa ..vb temizliğinde 1 lt suya 3 damla, halı, koltuk ve kanepelerinizde 1 lt suya 5 damla konularak kullanılır.

ERSAĞ DAMLA KONSANTRE ÜRÜNÜ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

CLOSE
CLOSE